Argox As-8000 Barkod Okuyucu

 • Açıklama
  İşlemsel
   Işık kaynağı 660 nm görülebilir LED
   Optik Sistem 2048 pixel CCD
   Tarama Uzaklığı 0 – 125 mm (13 mil, 0.33 mm) 0 – 180 mm (20 mil, 0.51 mm)
   Tarama Genişliği 95 mm (70 mm uzaklık) 50 mm (100 mm uzaklık)
   Tarama Hızı 100 tarama/saniye
   Minumum Bar Genişliği 4 mil (0.1 mm) Code 39, PCS 90%
   Baskı Kontrastı %45
   Göstergeler (LED) Yeşil Led ve beep sesi
   Ses Tonu 7 ton beep sesi veya sessiz
   Sistem Arabirimleri Klavye, Seri (RS-232C) ve USB

  Argox As-8000

  Argox As-8000 . Barkod okuyucular genellikle alışveriş merkezlerinde, süper marketlerde ve marketlerde bulunan barkoddan fiyat ve ürünle ilgili diğer bilgileri çeken araçlardır. Gelişen teknoloji nimetleri arasında yer alan barkod okuyucular sayesinde alışveriş süreleri ile stok takip gibi işlemler artık en aza indirgenmiştir. Kısa sürede onlarca, yüzlerce ürünü satın alabilir, ödemesini yapabilir ve düzenli, hızlı bir şekilde stok yönetimi yapılabilir.

  Aynı zamanda tek tek ürünlerin fiyatını toplamak yerine, otomatik olarak barkod okuyucuya okutarak bilgisayar ortamında toplama işlemi gerçekleştirilir. Size tüm fiyat belirtilir. Barkod okuyucular bazı süper marketlerde raf aralarında bulunmaktadır. Böylece elinizde malın fiyatını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Barkodun üzerinde yer alan çizgi ve rakamları çözen bu barkod okuyucular fiyat bilgisini ekrana getirmektedir. Barkodda bulunan koyu kısımların ışığı emmesi ve beyaz kısımların ışığı yansıtması sonucunda elektronik sinyaller oluşmaktadır. Bu sinyaller ekrana rakam bilgisi olarak iletilir ve ürünün tam fiyatını ekranda görebilirsiniz.

  Bu teknoloji sayesinde illaki kasaya gidip fiyat öğrenmek zorunda değilsiniz. Direk alışveriş merkezinin içerisinde yer alan barkod okuyucular ile fiyat öğrenimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda süper marketlerin manav reyonlarında alacağınız malı tartıya koyup, etiket çıkartımı yaptırabilir ve bu etiketin fiyatını barkod okuyucu sayesinde öğrenebilirsiniz. Böylece alacağınız malzemenin fiyatını öğrenmiş, beğenmemişseniz azaltmış olacaksınız. Barkod okuyucuların hepsi aynı değildir. Veri hızına ve ya bağlantısına göre ayrılırlar. Kablolu, kablosuz barkod okuyucuları bulunmaktadır. Barkod okuyucular klavyeli olabildikleri gibi seri port veya USB girişli de olabilirler. Aynı özelliklere sahip barkod okuyucuların fiyatları çoğunlukla aynıdır. Yakamoz Barkod Etiket olarak satışını ve desteğini verdiğimiz barkod okuyucu ürünlerini https://yakamozetiket.com/urun-kategori/barkod-okuyucular/ bu sayfamızda bulabilirsiniz.

  İletişim ; Tel: 0216 419 37 26 Posta:  [email protected]