Argox AS-8150 Barkod Okuyucu

 • Açıklama
  Teknik Özellikler
   
   
   İşlemsel
   Işık kaynağı 660 nm görülebilir LED
   Optik Sistem 2048 pixel CCD
   Tarama Uzaklığı 0 – 250 mm
   Tarama Genişliği 120 mm
   Tarama Hızı 200 tarama/saniye
   Minumum Bar Genişliği 4 mil (0.1 mm) Code 39, PCS 90%
   Baskı Kontrastı %30
   Göstergeler (LED) Yeşil Led
   Ses Tonu 7 ton beep sesi veya sessiz
   Programlama yöntemi Programlama kılavuzundan barkod okutma Dos komut satırından seri porta komut gönderme Windows ortamında Utility programı ile
   Programlama seçenekleri Barkod Tipi seçimi kontrol karekteri seçimi çözümleme seçenekleri Önek veya son ek iletimi seçimi Okuma doğrulama sesi seçimi Tetikleme seçimi Klavye dili seçimi Seri port ayarları (ACK/NAK, Xon/Xoff, RTS/CTS, good read LED control, start/ stop bits)
   Sistem Arabirimleri Klavye, Seri (RS-232C) ve USB
   Fiziksel  
   Uzunluk 182 mm
   Genişlik (tutma yeri) 26 mm
   Genişlik (kafa kısmı) 74 mm
   Kalınlık (tutma yeri) 51 mm
   Kalınlık (kafa kısmı) 35 mm
   Ağırlık 160 gr, (Kablo hariç)
   Kablo Standart 2 metre düz kablo
   Konnektör tipi RJ-45 jack girişi
   Kasa malzemesi ABS plastik +PC
   Elektriksel  
   Giriş Voltajı 5VDC ± 0.25V
   Güç çalışma   : 1275 mW bekleme : 600 mW
   Çalışma Akımı çalışma   : 255 mA @5.0 VDC bekleme : 120 mA @5.0 VDC
   EMC CE, FCC, CCC ve ROHS
   Çevresel  
   Çalışma Sıcaklığı 0 °C ~ 45 °C
   Muhafaza Sıcaklığı -40 °C ~ 60 °C
   Nem 5% ~ 90% (Yoğunlaşmasız)
   Işık Seviyesi Max 60.000 Lux (floresans ışığı)
   Darbeler 1,5 metreden düşmeye karşı dizayn edilmiş
   Desteklenen Barkod Tipleri  
   Standart UPC/EAN/JAN, UPC/EAN with supplementary, JAN 8 & JAN 13, ISBN/ISSN, Code 39, Code 39 with full ASCII, trioptic Code 39,  Codabar (NM7), Code 128, Code 128 with full ASCII, Code 93,  Interleaved 2 of 5 (ITF), Addendum 2 of 5, IATA Code, MSI/Plessy, China Postal Code, Code 32

  Argox AS-8150

  Argox AS-8150 . Barkod okuyucular genellikle alışveriş merkezlerinde, süper marketlerde ve marketlerde bulunan barkoddan fiyat ve ürünle ilgili diğer bilgileri çeken araçlardır. Gelişen teknoloji nimetleri arasında yer alan barkod okuyucular sayesinde alışveriş süreleri ile stok takip gibi işlemler artık en aza indirgenmiştir. Kısa sürede onlarca, yüzlerce ürünü satın alabilir, ödemesini yapabilir ve düzenli, hızlı bir şekilde stok yönetimi yapılabilir.

  Aynı zamanda tek tek ürünlerin fiyatını toplamak yerine, otomatik olarak barkod okuyucuya okutarak bilgisayar ortamında toplama işlemi gerçekleştirilir. Size tüm fiyat belirtilir. Barkod okuyucular bazı süper marketlerde raf aralarında bulunmaktadır. Böylece elinizde malın fiyatını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Barkodun üzerinde yer alan çizgi ve rakamları çözen bu barkod okuyucular fiyat bilgisini ekrana getirmektedir. Barkodda bulunan koyu kısımların ışığı emmesi ve beyaz kısımların ışığı yansıtması sonucunda elektronik sinyaller oluşmaktadır. Bu sinyaller ekrana rakam bilgisi olarak iletilir ve ürünün tam fiyatını ekranda görebilirsiniz.

  Bu teknoloji sayesinde illaki kasaya gidip fiyat öğrenmek zorunda değilsiniz. Direk alışveriş merkezinin içerisinde yer alan barkod okuyucular ile fiyat öğrenimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda süper marketlerin manav reyonlarında alacağınız malı tartıya koyup, etiket çıkartımı yaptırabilir ve bu etiketin fiyatını barkod okuyucu sayesinde öğrenebilirsiniz. Böylece alacağınız malzemenin fiyatını öğrenmiş, beğenmemişseniz azaltmış olacaksınız. Barkod okuyucuların hepsi aynı değildir. Veri hızına ve ya bağlantısına göre ayrılırlar. Kablolu, kablosuz barkod okuyucuları bulunmaktadır. Barkod okuyucular klavyeli olabildikleri gibi seri port veya USB girişli de olabilirler. Aynı özelliklere sahip barkod okuyucuların fiyatları çoğunlukla aynıdır. Yakamoz Barkod Etiket olarak satışını ve desteğini verdiğimiz barkod okuyucu ürünlerini https://yakamozetiket.com/urun-kategori/barkod-okuyucular/ bu sayfamızda bulabilirsiniz.

  İletişim ;

  Tel: 0216 419 37 26

  Posta:  [email protected]

 • İnceleme (0)

  İncelemeler

  Henüz inceleme yapılmadı.

  “Argox AS-8150 Barkod Okuyucu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir