Türkiye'nn Etiket ve Barkod Marketi
Türkiye'nn Etiket ve Barkod Marketi

Küçük Esnafın Pratik Çözümü Termal Etiket

Esnaf işletmelerinde pratik bir şekilde fiyatlandırmayı daha kolay hale getirmek ve müşteri gözünde daha düzgün bir görüntü elde etmek için fiyat etiketlemesi her zaman kullanılabilir. Genellikle mağazalarda ribonlu etiket kullanımı tercih edilirken, küçük esnaf işletmelerinde termal etiket daha faydalı ve ekonomik bir yapı sağlayabilir.

Termal etiket her ne kadar su ve nem gibi faktörlere hatta açık havaya dayanıklı olmasa da satımı hızlı bir şekilde sağlanan pratik paket gıdalarda ve şarküteri gıdaları gibi noktalarda küçük esnaf için çok kolay bir çözüm sağlayabilir. Düşük maliyetli bir şekilde kullanabileceğiniz bu etiketler bir kuşe etiket kadar kaliteli olmasa da rahat bir şekilde isterseniz dükkanınızdaki giyim ürünlerinde isterseniz kırtasiye ürünlerinde isterseniz tezgahta duran en çok satılan ürünler üzerinde dahi kullanılabilir.

En fazla 6 ay gibi bir kullanım ömrü bulunan bu etiketler aslında genellikle hastaneler ve hızlı tüketim gerçekleştirilen sektörlerde çok sık tercih edilmektedir. Bu açıdan düşünüldüğünde bir bakkal işletmesinde de örneğin atıştırmalıkların bulunduğu raf ürünleri üzerinde termal etiket kullanılabilir. Bu sayede müşteri ürünün fiyatını sormak zorunda kalmadan daha hızlı ve kolay bir alışveriş yapabilir.

Hakkımızda

 Yakamoz Etiket Barkod İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.  2013 yılında Etiket ve Barkod çözümleri konusunda faaliyet göstermek amacıyla kuruldu.

Ürün gruplarımız,

  • Yazıcı Mekanizmaları,
  • Yazıcı Kafaları
  • Renkli Ve Renksiz Etiket Üretimi
  • El Terminali

Yakamoz Etiket Barkod İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.  Zebra, Toshiba, Argox, Datalogic, Datamax-Oneil, Godex, Honeywell, Postek, Zebex, Beiyang, Motorola,Seiko, Pantıum markalarının ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Satış sonrası hizmetler konusundaki hassasiyeti ve hızı sayesinde mutlu ve memnun bir müşteri pörtföyüne sahiptir.

Firmamız Kurumsal kanalda  uzmanlaşarak Türkiyenin önde gelen firmalarına el terminalleri, sabit ve mobil barkod yazıcılar, barkod okuyucular, kart yazıcılar ve özel çözümler sunmaktadır.

Uzman personeli ile  satış,  teknik  servis, tedarik zinciri yönetimi, depo yönetim sistemleri gibi bir çok alanda Kurumsal Firmalara ve   Sistem Üreticilerine  farklı uygulama çözümleri sunmaktayız.

İletişim ; Tel: 0216 419 37 26

Posta:  [email protected]

Call Now Button
English
Mesaj Yazmak İçin
Yardım İçin
enTİCARİ.com Chat
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?