Zebra Mobil Yazıcılar

 • Açıklama

  Zebra Mobil Yazıcılar

  ZQ110 Serisi

  Zebra Mobil Yazıcılar. Minik Bütçeler İçin Cep Boyutunda Bir Yazıcı.

  Talep üzerine fatura ve bilet yazdırma ihtiyacı duyan, sürekli hareket halindeki çalışanlar için ideal. Yalnızca sekiz ons ağırlığında ve iki inç boyutunda olan bu cihaz, kolayca cebinize sığar ve kullanımda değilken, güç tasarrufu yapmak adına uykuya dalar.

  Faturalar için uygun hale getirilmiş.

   

  ZQ500 Serisi

   

  Zorlu ve Düşmelerin Sık Yaşandığı Ortamlar İçin.

  Bu sağlam yazıcı serisi, sürekli olarak düşme, dökülen sıvılara ve şoklara maruz kalma sorunlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Buna rağmen, entegrasyon ve yönetim konusunda eldiven kullananlar da dahil olmak üzere çalışanlar ve BT personeli için kullanım kolaylığı sunarlar. Faturalar için mükemmel olan bu cihazlar, etiketler ve de ZQ520 RFID etiketleri de yazdırabilirler.

   

  QLn420

   

  Daha Düşük Güç Tüketimi İle Daha Yüksek Kaliteli Yazdırma QL platformu avantajlarını QL platformu avantajlarını, zirveye taşıyan, üretkenliği artıran bu yazıcı sayesinde işyerinizi geleceğe taşıyın. Kolay entegrasyonu size BT çalışmaları ve masrafları açısından tasarruf sağlayacak.

  Etiketler için uygun hale getirilmiş bu cihazla fatura yazdırmak da mümkündür.

  ZQ300 Serisi

  Büyük Bir Değer Sunan Küçük Yazıcılar İç ve dış mekanlarda kullanım için tasarlanmış olan bu değişken yazıcılar, iki adet yazdırma genişliği sunar. Güç tüketimini %30 oranında azaltan lider konumdaki pil teknolojisi sayesinde vardiyanın tamamı boyunca çalışın. Etiketler için ideal olan bu yazıcılarla fiş yazdırma da mümkün.

  ZQ600 Serisi

  Zebra’nın En Değişken Mobil Yazıcı Serisi Efsanevi QL yazıcıları alıp onları daha da akıllı, hızlı, basit ve güvenli hale getirdik. Biz böyle yaptık. Sonuç: her şeyi değiştiren ZQ600 Serisi. Bu seri, mobil yazdırma konusundaki tüm düşüncelerinizi değiştirecek. Etiketler için ideal olan bu yazıcılarla fiş yazdırma da mümkün.

  İletişim ;
  Tel: 0216 419 37 26
  Posta:  [email protected]